Школа має свої давні та випробувані часом традиції. Однією з них є проведення впродовж п’ятнадцяти років поспіль Днів Здоров’я для всіх учасників навчально-виховного процесу. Двічі на рік – весною і восени – після проведення тижнів фізичної культури і спорту учні та вчителі школи йдуть у Білогородський табір «Світанок» (перед цим група старшокласників здійснює у ньому необхідні підготовчі роботи) і проводять найрізноманітніші спортивні змагання та естафети. Завершується спортивне дійство проведенням підсумків та нагородженням переможців. Важливим елементом є приготування на відкритому вогні супа-кулешу, юшки тощо. Смакота – невимовна! Завітайте і самі в цьому переконайтесь.
Традиційними у школі щопонеділка є учнівські лінійки, на яких підводять підсумки життєдіяльності школи протягом тижня, визначаються завдання на найближчу перспективу. Щоразу вони, на пропозицію самих школярів, завершуються виконанням Державного Гімну України.
Практично щотижня відбуваються загальношкільні тематичні масові заходи, предметні тижні, конкурси тощо.
Спортивна зала школи – дійсно те місце, де гартується тіло і дух школярів. І не тільки на уроках, а особливо в позаурочний час. Заняття спортивних секцій, змагання з фізичних видів роблять життя не тільки учнівської, а й сільської молоді більш насиченим і цікавим. Великою мрією є придбання і встановлення тренажерів, що урізноманітнить фізичну підготовку як школярів, так і жителів села.
Тричі на рік: 9 травня, 28 жовтня (День визволення України) і 4 березня (День визволення Білогородки) – учні школи, весь трудовий колектив збираються у сільському парку біля монумента полеглим воїнам. Старшокласники традиційно несуть почесну варту і відчувають при цьому високу відповідальність. В День визволення Білогородки традиційно в спортивній залі проходять змагання з волейболу на кубок А.П. Суботіна - воїна-танкіста, першого визволителя села.
Увійшло в традицію проведення ювілеїв школи. У 2001 році велелюдно було відзначено 135-у річницю з початку функціонування школи у Білогородці. Не менш цікавим було відзначення 140-річного ювілею. Такі заходи воістину стали святими не тільки для школи, а й всього села. А ще - залишили теплі і незабутні спогади і враження у серцях сотень випускників різних років, які прибули-прилинули з «далеких і близьких доріг» аби ще раз зустрітись із своїм дитинством і ранньою юністю.
А в цьому році школа чекатиме своїх випускників на особливий – 150-річний – ювілей. Дійство відбудеться 19 червня у День Святої Трійці. Отож, шановні випускники Білогородської школи різних років, запрошуємо Вас на це торжество. Свято розпочнеться о 10 год. 30 хв.
Кiлькiсть переглядiв: 179

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Дата останньої зміни 09 Грудня 2018

Фотогалерея