Призери олімпіад та конкурсів 2020 - 2021 н.р.
Прізвище, ім'я | Клас | Предмет | Місце |
Ладовщук Олена | 7 | фізика | ІІІ |
Драгомирецький Владислав | 8 | Історія | ІІ |
Данилюк Любов | 9 | Історія | ІІІ |
Матвійчук Вадим | 9 | Трудове навчання | ІІІ |
Васів Богдан | 11 | Конкурс ім. Т. Шевченка Біологія Фізика Інформаційні технології | ІІІ ІІ ІІІ ІІІ |
Призери олімпіад та конкурсів 2019-2020 н.р.
Прізвище, ім'я | Клас | Предмет | Місце |
Соляр Маргарита | 5 | Конкурс ім П. Яцика | ІІІ |
Драгомирецький Владислав | 7 | Фізика Українська мова | ІІІ ІІІ |
Данилюк Любов | 8 | Конкурс ім П. Яцика | ІІІ |
Гресь Діана | 9 | Українська мова Історія Правознавство | ІІІ ІІ ІІІ |
Гринчук Богдана | 9 | Конкурс ім П. Яцика | ІІІ |
Васів Богдан | 10 | Українська мова Історія Конкурс ім. Т. Шевченка Фізика Біологія Інформаційні технології | ІІІ ІІ ІІІ ІІ ІІ ІІІ |
Комарецька Тетяна | 10 | Хімія Математика | ІІ ІІІ |
Волівач Максим | 11 | Математика Фізика Англійська мова Інформаційні технології | І І ІІІ ІІІ |
Горох Тетяна | 11 | Конкурс ім. Т. Шевченка Хімія Конкурс ім П. Яцика | ІІІ ІІІ ІІІ |
Призери олімпіад та конкурсів 2018 -2019 н.р.
Прізвище, ім'я | Клас | Предмет | Місце |
Данилюк Любов | 7 | Фізика | ІІІ |
Гресь Діана | 8 | Українська мова | І (ІІІ обл.) |
Слабяк Яна | 8 | Фізика | І |
Гринчук Богдана | 8 | Конкурс ім П. Яцика | ІІІ |
Васів Богдан | 9 | Українська мова Історія Біологія Конкурс ім. Т. Шевченка Фізика | ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ І |
Комарецька Тетяна | 9 | Хімія | ІІІ |
Волівач Максим | 10 | Біологія Математика Фізика Інформаційні технології | ІІІ І (ІІ обл.) ІІІ ІІІ |
Горох Тетяна | 10 | Конкурс ім. Т. Шевченка Українська мова Конкурс ім П. Яцика | ІІ ІІ ІІІ |
Нестерчук Катерина | 11 | Біологія Математика Конкурс ім. Т. Шевченка Українська мова Фізика Конкурс ім П. Яцика Хімія Правознавство МАН математика | ІІІ ІІ І (III обл) ІІІ ІІ ІІ ІІІ І (ІІІ обл.) ІІ |
Сидорчук Тетяна | 11 | Економіка | ІІІ |
Призери олімпіад та конкурсів 2017 - 2018 н.р.
Гринчук Богдана | 7 | Конкурс ім П. Яцика | ІІ |
Гресь Діана | 7 | Хімія | ІІІ |
Слаб'як Яна | 7 | Фізика | І |
Васів Богдан | 8 | Фізика | ІІ |
Комарецька Тетяна | 8 | Математика | ІІ |
Волівач Максим | 9 | Фізика Математика Біологія | І ІІ(ІІІ обл.) І (III обл) |
Горох Тетяна | 9 | Конкурс ім. Т. Шевченка Хімія | ІІІ ІІІ |
Нестерчук Катерина | 10 | Біологія Історія Конкурс ім. Т. Шевченка Фізика Українська мова Хімія Правознавство | І ІІ І (ІІІ обл.) ІІ ІІІ ІІІ І (III обл.) |
Кулішевська Ангеліна | 11 | Українська мова | ІІІ |
Шеметова Ганна | 11 | Фізика Біологія | І І (ІІІ обл.) |
Призери олімпіад та конкурсів 2016 - 2017 н.р.
Прізвище, ім'я | Клас | Предмет | Місце |
Данилюк Любов | 5 | Конкурс ім. П. Яцика | ІІ |
Гринчук Богдана | 6 | Конкурс ім П Яцика | І |
Васів Богдан | 7 | Фізика | ІІ |
Комарецька Тетяна | 7 | Хімія | ІІ |
Волівач Максим | 8 | Фізика Математика | І І (ІІІ обл.) |
Горох Тетяна | 8 | Конкурс ім. П. Яцика Математика | І ІІІ |
Гресь Анастасія | 9 | Конкурс ім. П. Яцика | ІІІ |
Нестерчук Катерина | 9 | Біологія Математика Правознавство Фізика Українська мова | І (ІІІ обл.) І І (ІІІ обл.) ІІІ ІІІ |
Кулішевська Ангеліна | 10 | Математика Українська мова | ІІІ ІІІ |
Шеметова Ганна | 10 | Фізика Біологія | ІІ ІІІ |
Гладун Віктор | 11 | Фізика Хімія Українська мова | І (ІІІ обл.) І ІІ |
Капітанець Степан | 11 | Економіка МАН математика Конкурс ім. П. Яцика | І І ІІІ |
Призери олімпіад та конкурсів 2015 - 2016 н.р.
Прізвище, ім'я | Клас | Предмет | Місце |
Драгомирецький Владислав | 3 | Конкурс ім. П. Яцика | ІІІ |
Горох Тетяна | 7 | Математика Конкурс ім. П. Яцика | І ІІІ |
Волівач Максим | 7 | Математика Фізика | ІІ ІІ |
Нестерчук Катерина | 8 | Біологія Математика Історія Хімія Українська мова | І (ІІ обл.) ІІ ІІІ ІІІ ІІІ |
Антонюк Марія | 9 | Конкурс ім. П. Яцика | І |
Шеметова Ганна | 9 | Фізика Історія Правознавство | ІІ ІІІ ІІІ |
Капітанець Степан | 10 | Інформаційні технології Правознавство Математика Хімія | І ІІ ІІ ІІІ |
Гладун Віктор | 10 | Фізика Хімія Українська мова Інформаційні технології | І ІІ ІІІ ІІІ |
Нестерчук Людмила | 11 | Конкурс ім. П. Яцика Українська мова | ІІ ІІІ |
Сокирко Тетяна | 11 | Економіка МАН математика | ІІ ІІ |
Томашенко Богдан | 11 | Трудове навчання | ІІІ |
Коментарi